HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya
Teknik Servis Olarak tüm beyaz eşyaların tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Beyaz eşyanızın her türlü bakım ve onarımında kaliteli hizmet, orjinal yedek parça ve %100 müşteri memnuniyeti için servisimizi tercih ediniz.

Klima
Firmamızda klimaların yetkili servisi marka klimaların montaj ve servis hizmetleri verilmektedir. Diğer marka yerli ve yabancı pencere, mono / multi split ve salon tipi klima cihazlarının her türlü bakımı ve arızası yapılmaktadır. Bakım ya da arıza nedeniye atölyeye alınan cihazlar genel kontrolden geçtikten sonra gerekli uygulamalar standartlar dahilinde uygulanır.

Klimalarınızın mevsim başı ve sonunda bakımını mutlaka yaptırınız .Bu şekilde hem cihazınızın ömrü kısalmaz hem de pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bakımı geciken klimaların insan sağlığı için de iyi sonuçlara yolaçmadığını bilmelisiniz. Teknik servis olarak daha uygun fiyata Şirketlerle toplu klima bakım ve montaj anlaşmaları yapılmaktadır. Sizler de klimalarınızdan en iyi verimi alabilmek için bakımlarını belirli zamanlar içerisinde mutlaka yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.
Klimanızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Aksi durumda:
Klimanızın performansı düşer,
Klimanızın enerji sarfiyatı artar,
Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur,
Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır,
Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır,
Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur,
Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur…

TEKNİK SERVİS olarak klimanızın bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Unutmayınki; klimanızın ömrünü kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılmaması değildir. Ucuz servis sağlayarak özen göstermeden , baştan savma verilen hizmetle yapılan montaj sonucu da klimanızın verimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Bu tür hizmet isteminde müşterilerimizin “verilen hizmetin kalitesiyle fiyatın uygunluğu”nu gözönünde bulundurması gerekmektedir.